• 0 (232) 369 17 78

Karagözlü İnşaat

 

1992 yılında Ali Karagözlü tarafından temelleri atılan Karagözlü İnşaat, 20 yıldır birbirinden başarılı konut projelerine imza atarak İzmir inşaat sektöründe saygın bir yer kazanmıştır. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Karagözlü İnşaat, yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. 

Gücünü elde ettiği birikimlerden alan Karagözlü İnşaat, çevreye, insana saygılı üretim yapmayı, sağlam ve estetik yapılar inşaa etmeyi misyon edinmiştir. Karşıyaka'da Demirköprü, Bostanlı, Nergiz ve Bahçelievler ile Bornova'da Osmangazi semtlerinde tamamlanan projelerden sonra, Karagözlü İnşaat, Ege Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde konumlu, yepyeni bir konsept proje olan "Park Birebir Hayat"ı müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Kapalı ve açık otopark'a sahip 3 katlı 4 bloktan oluşan proje, 1+1 75 daireden oluşmaktadır. Satışı devam eden proje, 2012 sonunda teslim edilecektir.

Misyonumuz

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam merkezleri yaratmak.

Vizyonumuz

Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar üreterek "Herkes İçin Kaliteli Yaşam" İlkemizi gerçekleştirmek.

Projelerimiz

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Ofisimiz

[+] Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayınız.
Halil Karagözlü